SigortaHaberleri

XML Bayilik ve Ücretsiz Dropshipping Hizmeti Nedir?

Pazaryeri mağazanız için ürün tedariğinde zorlanıyor musunuz? E-ticarette başarılı olmak için ürünlerinizi geniş bir kitleye sunmanız gerekir. Ancak, stok yönetimi, kargolama ve iade işlemleri gibi zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Neyse ki, bu konuda lisinya.com sizlere yardımcı oluyor. Birçok ürün ve birçok markada yetki belgesi bulunmakta. Trendyol, n11, hepsiburada üzerinde mağazası olan birçok kişiye xml bayilik hizmeti sağlamaktadır. Entegrasyon olarakta hizmet veren Lisinya, bayilerine ücretsiz bir şekilde xml hizmeti sağlamaktadır. Ürün tedariği ve pasif gelir elde etmek istiyorsanız, lisinya xmlini ücretsiz dropshipping hizmeti alarak sizde internetten pasif gelir elde edebilirsiniz.

XML bayilik nedir?
XML bayilik, bir üreticinin ya da toptancının, ürünlerinin size özel fiyatlarla sunulduğu bir bayilik programıdır. Bu program sayesinde, ürünleri kendi mağazanızda satışa sunabilirsiniz. Böylece, stok tutma, depolama, kargo ve iade işlemleri gibi operasyonel sorunlarla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Neyse ki bu durumların hepsi ile lisinya markası ilgilenmektedir. Siz değerli bayiler, lisinya xml’ini kullanarak stok tutma, depo ücreti, kargolama gibi problemler ile ilgilenmeyip sadece satışlarınız geldikçe lisinya.com websitesine girererek kargo barkodunuzu yükleyip sipariş geçtikten sonra arkanıza yaslanıyorsunuz.

Ücretsiz Dropshipping hizmeti nedir?
Ücretsiz dropshipping hizmeti ise, satın aldığınız ürünlerin doğrudan müşterilerinize gönderilmesi anlamına gelir. Bu hizmet sayesinde, müşterilerinize hızlı ve güvenilir bir şekilde ürünleri teslim edebilirsiniz. Ücretsiz dropshipping hizmeti sunan lisinya markasından bayilik alabilir, ücretsiz olarak xml’i aldıktan sonra entegrasyonunuza yükledikten sonra 20 binden fazla ürünü satışa açabilirsiniz. Ayrıca kargolama, stok tutma gibi problemlerinizde olmayacaktır. Bu tür problemleri ve tüm operasyonel yükümlülükleri lisinya markası üstlenmektedir. Sizde Ücretsiz Dropshipping yapıp gelir elde edebilirsiniz. Marka patenti kendisine ait olan Lisinya üzerinden mağazanıza ürünleri satmak amacıyla satış yetki belgesinide ücretsiz alabilirsiniz.

XML toptancı olarak sizlere hizmet veriyoruz. ( Lisinya.com )
Lisinya markası olarak, XML bayilik ve ücretsiz dropshipping hizmetleri sunuyoruz. XML toptancı olarak müşterilerimize en kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunmayı hedefliyoruz. Böylece, müşterilerimiz kendi pazaryeri mağazalarında rekabetçi fiyatlarla ürünlerini satabilirler.

XML bayilik ve ücretsiz dropshipping hizmetlerimizden yararlanmak için bize hemen ulaşın. Lisinya markası olarak, tüm operasyonel yükümlülükleri üstleniyoruz ve sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz.
 

Sigortafonu: Emeklilik, Yatırım, Finans

1373
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@sigortafonu.com.tr

sigortafonu.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Ana Medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.